BU HABERİ “SADECE” GÜZEL KADINLAR OKUYABİLİR

Tasarımcı Theofilos Mantzoros’un müchaneher koleksiyonu ve ressam Meray Akmut’un kara beyaz seçkisine Ayşegül Hotiç’le beraber hane sahipliği yaptı.

Ayşegül Hotiç tarafından kurulan ‘yalnızca’ tasarımcının yalın ve eklektik ürünlerinin yanı sıra farklı disiplinlerden sanatçıların ürün ve yapıtlerinin yer aldığı kolektif bir meydan

20 yılı aşkın süredir yapı dekorasyon ve tasarım meydan ında önemli çalışmalara imza fırlatan Ayşegül Hotiç, farklı disiplinlerin enerjisini yegâne bir çatı altında buluşturduğu yalnızca’de toplum ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla bir çağrı düzenledi. Ayşegül Hotiç’in tasarımlarının yanı sıra Yunanlı tasarımcı Theofilos Mantzoros’un göz kamaştıran müchaneher koleksiyonu ve ressam Meray Akmut’un kara beyaz seçkisini yakından inceleme fırsatına kavuşan konuklar, çağrıte keyifli vakit geçirdiler.

Farklı disiplinlerin enerjisini yegâne bir çatıda buluşturan yalnızca Ayşegül Hotiç’in tasarımlarının yanı sıra yeni yetenekler ve üstat tasarımcıların ürünlerine de hane sahipliği yapıyor. Özgün bir seçkiye sahip mekan, vakit içinde gelişen ürün ve yapıt seçkileriyle ziyaretçilerine keyifli bir ambiyans sunuyor.

Tasarımlarını özel yegânenikler ve el işçiliğiyle hayata geçiren Ayşegül Hotiç, yalnızca’de yer meydan ürünleri için zanaat üstatları ile çalışıyor. Kültürümüzün kıymetli zanaatlarını, tasarım trendleri ve yalın tarzıyla buluşturan Ayşegül Hotiç, yalnızca’de yer meydan ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmayı amaçlıyor

Ayşegül Hotiç çağrı manşet Meray Akmut müchaneher yalnızca Theofilos Mantzoros 2016-06-02
loading...

Yorumunuzu Bırakın