Bonus Genç Kredi Kartı [İnceleme]

Bonus Genç Kredi Kartı [İnceleme]Bonus Genç Kredi Kartı [İnceleme]
Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu ve İnceleme

Garanti Bankası tarafından gençler için hazırlanan Bonus Genç kredi ihtiyarı adından da anlaşılabileceği üzere Bonus özellikleri taşıyor. Bonus özelliği bulunan bir ihtiyar ile tüm Bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz.

Bonus Genç ile herhangi bir yıllık ihtiyar kullanım ücreti ödemiyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerde taksit imkanınız bulunurken aynı vakitte alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bonus Puanlar da kazanabiliyorsunuz. İstediğiniz kampanyadan yararlanmaya başlamak içinse kampanya kısa kodunuz belirtilen SMS numarasına göndermeniz ehliyetli oluyor.

250 biden fazla üye iş yeri sayısı bulunan Bonus’u yıllık üyelik ücreti olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi ihtiyarına ilişkin en çok sorulan sorulara yanıt verelim.

Bonus Genç limiti ne kadar ve limit artırımı yapılabiliyor mu?

Her kredi ihtiyarında olduğu gibi Bonus Genç ihtiyarta da limitiniz bankanın uygun bulduğu miktar ile şekilleniyor. Azami olarak 500 YTL limitli bir ihtiyara sahip olabiliyorsunuz. Eğer kredi ihtiyarı limitiniz beklentinizin üzerinde geldiyse Garanti Bankası’ndan limitinizi azaltmak için talepte bulunabilir aynı şekilde limitiniz ehliyetli gelmediyse de bankadan limit yükseltme taleplerinde bulunabilirsiniz. Limit artırımı bankanın uygun bulması halinde gerçekleşecektir.

İlgili: Öğrenciler için 10 Kredi Kartı Önerisi

Bonus Genç ihtiyar şifresi nasıl alınır?

Kartınız onaylandı ve şifre almak istiyorsanız, 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız şifreyi daha sonra ATM ya da web şubesi üzerinden değiştirebilirsiniz.

Bonus Genç kredi ihtiyarı ne vakit gelir?

En çok sorulan sorulardan birisi de kredi ihtiyarının teslimatıyla alakalı oluyor. Eğer, banka tarafından ihtiyarınız adınıza onaylanmışsa en geç 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir. Bu süreçle alakalı başvuru esnasında bankadan sizi aradıklarında net bir bilgi alabilirsiniz.

Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası şubelerinden ya da Alo Garanti (444 0 333) telefon bankacılığı üzerinden Bonus Genç başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca, aşağıda vereceğimiz bağlantı üzerinden başvuru formunu doldurarak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Form üzerinde ad-soyad, telefon numaranız ve T.C. kimlik numaranız istenecektir. Yanınızda bulundurunuz.

Bonus Genç Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın