BNG 2016 KIŞ KOLEKSİYONU

Derinin vücutla bütünleşen haline vurgu yapan BNG, “Doğanın Nimetleri” adlı 15 /16 Kış koleksiyonuyla kadınları köklü bir değişimle yüz yüze getiriyor ve türbetan gelen güzelliği yeniden yaşatıyor. Toprağın Nimetlerinden de ilham meydan marka, koleksiyonunda toprağın yaratılışından devinim ederek tasarladığı özgün parçalarla, BNG kadınını daha da güçlü kılıyor.

Markanın esas rengi olan siyahlara, beyazlar, türbe renkleri, soft melanjlar, kırmızı -griler, antrasitler eşlik ederken, çarpıcı renkleri ile tüm gözleri gene BNG kadınına çekiyor. Bir istek markası olan BNG, bu dönem da güçlülük hissini, modellerindeki keskin hatlarıyla körüklüyor.

BNG’nin imzası haline gelen yumuşacık deriler, farklı katmanlı tasarımlarla kadına devinim özgürlüğünü hissettiriyor. Markanın en dikkat çeken modelleri arasında yer meydan uzun gömlek giysiler şifon-deri-triko karışımlı giysiler dönemda tunik, yelek yahut giysi olarak etkisini gösteriyor. Kadının sofistike siluetini, özel kumaşlarıyla ortaya çıkan marka, deri ile kombinlenecek trikoların kusursuz varyasyonlarını sunuyor.

BNG BNG 2016 BNG 2016 kış koleksiyonu manşet 2015-11-12
loading...

Yorumunuzu Bırakın