BlackBerry’nin yeni ürünü ‘DTEK50’

BlackBerry, Android ile çalışan; şimdiye kadar yapmış olduğu en kibar ve en emin telefonunu ile bir kere daha sahnede!

BlackBerry’nin yeni ürünü ‘DTEK50’BlackBerry’nin yeni ürünü ‘DTEK50’

BlackBerry için macera tükendi tükeniyor derken, şirket küllerinden doğuyor. Kısa bir müddet önce Android’e dönüş yapan BlackBerry, Priv ile birlikte ölü toprağını üzerinden atarken, yeni telefon modeliyle birlikte kendini daha iyi hissediyor olabilir. zira şirketin şu anne kadar imal etmiş olduğu en kibar BlackBerry uslu telefonDTEK50 olurken, aynı vakitte oldukça da emniyetli olduğu iddiası taşıyor.

BlackBerry DTEK50 olarak isimlendirilen yeni telefon, 5.2 inç boyutunda ekranne ve 7.4 milimetre kalınlığa sahip. BlackBerry’nin ısrarcı olduğu QWERTY klavyeyi üzerinde bulunduramayan telefon, sannel tuşlara hane sahipliği yapıyor. Bu çizgisiyle birlikte günümüz uslu telefonlarına daha yakın duran DTEK50, asıl emniyetlik noktasında dikkat çekiyor.

BlackBerry, DTEK50 modelinde emniyetlik noktasındaki bütün kaygılarını ele alarakAndroid işletim sistemine yeni bir emniyetlik nazar açısı getirdiği iddiasında. Yeni modelinde kullandığı hususi şifreleme yazılımlarıyla kullanıcının bütün bilgilerini güvence altına aldığını denen BlackBerry, bu iddiasında ne kadar başarılı olacak önümüzdeki günlerde göreceğiz.

güvenlik hususiliklerinin yanında 13 mepgapiksel geri kameraya sahip olacağı bilinen BlackBerry DTREK50’nin 299 Dolar’dan satılması planlanıyor.

loading...

Yorumunuzu Bırakın