BKM Express Kullanım Rehberi

BKM Express Kullanım RehberiBKM Express Kullanım Rehberi
BKM Express nedir, nasıl çalışıyor, nasıl kullanılıyor ve nasıl üye olunuyor?

BKM Express nedir, nasıl çalışıyor, nasıl kullanılıyor ve nasıl üye olunuyor gibi birçok soru kullanıcıların akıllarını karıştırıyor olabilir. Bu yazıda BKM Express (BKM Ekspress) için bir kullanım rehberi hazırladım. En sık sorulan ve aklınızı karıştırabilecek tüm soruları rehberde yanıtlamaya çalıştım.

Yazılarımı takip eden okuyucular hatırlayacaklardır daha önce de fastPay aplikasyonsı için bir kullanım rehberi yazmıştım. Bu metot rehberleri hazırlamadan önce mutlaka sistemleri kullanıtefsir ve denemeler yapıtefsir. misal bu yazıyı da hazırlayabilmek için yaklaşık 2 haftadır BKM Express kullandım. Çok da fazla uzatmadan bir an önce en merak edilen soruları yanıtlayayım.

BKM Express Nedir?

Bankalararası yaşlı Merdefa i tarafından hazırlanmış; BKM Express, en kısa tanımla bir ödeme sistemidir. BKM Express’i webten ya da akıllı telefonunuza indirebileceğiniz aplikasyonyla kullanabiliyorsunuz. Bireysel akça transferleri ve web alışverişlerinizde sistem aracılığıyla ödeme yapmanız mümkün.

BKM Express’i avantajlı kılan özelliklerinin başında güvenlik geliyor. örneğin alışveriş yapacağınız her e-ticaret sitesine yaşlı bilgilerinizi girmeniz gerek kalmiyor İster banka yaşlıınızı isterseniz de kredi yaşlılarınızı yalnızca bir defa BKM Express sistemine tanıtmanız kâfi oluyor. Aşağıda BKM tarafından hazırlanan ve sistemi çok güzel tanıtan, sistemin nasıl çalıştığını gösteren kısa bir video var Dilerseniz videoyu izledikten sonra yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

BKM Express Nasıl Çalışıyor ve Nasıl Kullanılıyor?

Önce isterseniz yegâne bir yaşlıınızı isterseniz de tüm yaşlılarınızı yalnızca son 6 hanesiyle BKM Express sistemine tanımlıyorsunuz, var yaşlılarınızı sisteme tanımladığınızda bankanızda bulunan güncel cep telefonu numaranıza doğrulama kodu gönderiliyor. Sonrasında alışveriş yapacağınız e-ticaret sitelerinin ödeme sayfalarında yer meydan “BKM Express ile öde” butonuna tıklayıp ödemenizi tamamlayabilir ya da bireylere akça transferi yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme sayfası sırasında tüm yaşlılarınıza ilişkin yapılan taksit seçeneklerini de görebilmeniz mümkün.

BKM Express’e Nasıl Üye Olunuyor?

BKM Express sistemine üye olmak için formel web sitesi olan bkmexpress.com.tr‘yi kullanabileceğiniz gibi aynı şekilde akıllı telefonunuza indireceğiniz aplikasyon üzerinden de üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Android için buradan, iPhone için de şuradan BKM Express aplikasyonsını indirebilirsiniz. Üyelik sırasında sizden e-posta adresiniz istenecek. E-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifreyle basitlıkla üye olabiliyorsunuz. Az öncede bahsettiğim gibi sistemi kullanabilmek için bir defa herhangi bir bankada bulunan yaşlıınızı tanımlamanız kâfi olmaktadır. BKM Express’in en güzel yanlarından birisi de sürekli yaşlılarınızı yanınızda taşımak zorunda olmamanız, web erişimi sağladığınız herhangi bir yerde ve vakitte hızlı ve basit bir şekilde sistemle ödeme yapılabiliyor.

Ayrıca BKM Express, kullanıcılarına çok özel kampanyalar düzenliyor ve indirimler sağlıyor. Bu kampanyaları da takip ederek avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yazımda BKM Express nedir, ne işe çıkar ne kadar güvenli gibi sorulara yanıt vermeye çalıştım. Ödeme sistemiyle alakalı sorularınız varsa tefsir bölümünden iletin, en kısa sürede yanıtlandıracağım.


loading...

Yorumunuzu Bırakın