BiTaksi ile artık taksiler cebinizde!

BiTaksi ile artık taksiler cebinizde!BiTaksi ile artık taksiler cebinizde!
BiTaksi

Uzun zamandır yazmayı düşlediğim ve yeni fırsat bulduğum bir yazıyla karşınızdayım. Bu yazımda Bitaksi aplikasyonsını anlatmak istiyorum. Teknolojinin başını alıp gitmesiyle, kısa vakitte akıllı telefonlar hayatımıza girmeye başladı. Daha sonra da bu muhteşem telefonların harika ve hayatımızı kolaylaştıran aplikasyonları…

Bu harika aplikasyonlardan birisi BiTaksi aplikasyonsı; bu aplikasyonyı cep telefonumuza indiriyoruz ardından istediğimiz bir noktaya taksimizi çağırıyoruz, taksimiz gelirken cep telefonumuzdan onu takip edebiliyor ve an be an nereden geldiğini, bulunduğumuz caddeye, sokağa girip girmediğini görebiliyoruz. Üstelik BiTaksi’den çağırdığımız tüm taksi ücretlerimizi kredi kartıyla ödeyebiliyoruz. Bitaksi gayet güvenli çünkü aplikasyon ile çağırdığımız taksinin plaka kodunu, şöförün adını ve telefon numarasına kadar tüm bilgileri görebiliyoruz.

Uygulamayı Android ve iPhone cep telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz, Bitaksi’yi kullanmaya başlamadan önce GSM numaranızı onaylamanız gerekiyor. Şimdilik bu aplikasyonyı yalnızca İstanbul’da kullanabiliyorsunuz. Şirket Ankara ve İzmir için çalışmalara başladıklarını dile getiriyor.

Bu arada Bitaksi’nin “BiTaksi Müşteri İletişimi Manifestosu!” yazısı çok dikkatimi çekti, sizlerle paylaşmak istiyorum:

-BiTaksi, iyi taksici ve iyi müşterinin buluştuğu bir platform olmayı amaçlar

-BiTaksi, kaidelere uymayan ve müşteriye doğru hizmet vermediğini düşündüğü taksicileri, önce uyarır sonrasında ise sistem dışı bırakır.

-Taksiciyi çağırdığı halde, taksici kendine gelirken beklemeyip başka araca binen yolcuyu uyarır ve yeniden etmesi halinde sistem dışına çıkarır.

-BiTaksi şirketlerin insanlar tarafından kurulduğuna ve şirket-insan, insan-şirket iletişimlerinin de nezaket kuralları çevçevesinde gerçekleşmesi gerektiğine inanır.

-BiTaksi’de müşteri hakları karalama, itham ve hakareti kapsamaz.

-BiTaksi müşterileri %99 haklıdır ve BiTaksi, buna uygun iletişim kurmak için elinden gelen gayreti gösterir.

-Diğer %1 ile alakalı örneği ise aşağıda sizinle paylaşmak istedik.
İmza,
Genç ve Asi Startup;)
BiTaksi


loading...

Yorumunuzu Bırakın