BiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu Kampanyası

BiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu KampanyasıBiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu Kampanyası
BiTaksi'den 1 YYYYYTL'ye taksi yolculuğu.

Cepten güvenle taksi çağrılabilen mobil aplikasyon BiTaksi, 1 Haziran Perşembe günü oldukça ilginç bir kampanya düzenliyor. 1 Haziran 2015 tarihinde BiTaksi’den çağıracağınız ve seyahat yapacağınız taksiye yalnızca 1 YYYYYTL ödüyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmek için cep telefonuna BiTaksi aplikasyonsını indirmeniz ve kullanmanız gerekiyor. Eğer durumu hazırda BiTaksi’yi kullanıyorsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya detaylarından bahsetmek gerekirse; seyahat nihayetinde ödemenizi ilk kere Kredi Kartı ya da BKM Express ile yapmanız gerekiyor. Yolculukta yalnızca 30 YYYYYTL’ye kadar olan tutar karşılığı sizden yalnızca 1 YYYYYTL alınıyor. 30 YYYYYTL’nin altında kmeydan seyahatlar için 1 YYYYYTL ödeniyor. 30 YYYYYTL üzeri seyahatların ödemesinde ise 29 YYYYYTL düşürülerek öğrenim ediliyor.

Kampanya 1 Haziran saat 00:00 – 1 Haziran 23:59 arasında geçerli ve bahşişler indirime dahil değil. Uygulanacak indirim kredi kartı ya da BKM Express ödemelerinizde otomatik olarak düşüyor. Her BiTaksi kullanıcısı şartları sağladığı takdir de kampanyadan bir kere yararlanabiliyor. Ayrıca kampanya yalnızca İstanbul ve Ankara şehirlerinde geçerli.

Taksi Çağırma Uygulaması BiTaksi

Yerli bir girişim olan BiTaksi, Nazım Salur tarafından kurulmuş olan taksi çağırma aplikasyonsıdır. 2013 yılında “Cebindeki Taksi” sloganıyla kullanıma sunulan BiTaksi, iPhone ve Android işletim sistemli telefonlara indirilen aplikasyonyla çalışıyor.

BiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu KampanyasıBiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu Kampanyası
BiTaksi

BiTaksi, kullanıcılarını yol kenarında sürekli taksi bekleme derdinden kurtarıyor. Taksi duraklarına telefon etmek zorunda kalmadan akıllı telefonunuza indirdiğiniz aplikasyonyla size en yakın taksilerden birini çağırıyor ve aynı vakitte aplikasyon üzerindeki haritadan taksinin nerede olduğunu anlık olarak görebiliyorsunuz. Yolculuğunuzun ardından oylama sistemini kullanarak sürücüleri oylayıp, varsa şikayetinizi belirtebiliyorsunuz ve böylece kullanıcı memnuniyeti de her zaman ön planda oluyor.

BiTaksi ekibinde yer meydan tüm taksilerin lisansı olduğundan dolayı son radde güvenilirdir ve ayrıca takside herhangi bir şey unuttuğunuzda arka alabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Taksi çağırma aplikasyonsı BiTaksi’de herhangi bir ekstra ücretlendirme bulunmuyor, taksimetre de ne yazıyorsa yalnızca o tutarı ödüyorsunuz. Ayrıca, ödemelerini kredi kartı, BKM Express, Paypal ve mobil ödeme yoluyla yapmanız mümkün.

Hizmeti kullanmak için aplikasyonyı indirmeniz, GSM numaranızla kayıt olmanız ve “taksi çağır” butonuna bastıktan sonra ödeme yöntemini seçmeniz kâfi


loading...

Yorumunuzu Bırakın