BEYMEN’E SONBAHAR GELDİ

BEYMEN’de ünlü markaların 2016-2017 güz Kış kadın, erkek ve aksesuar koleksiyonları  yerini almaya başladı.

Her dönem öne çıkan tasarımları ile sezona imza fırlatan 3.1 Phillip Lim, Boutique Moschino, Etro, Helmut Lang, Joseph, Stella McCartney ve Roland Mouret zamansız koleksiyonları ile stil sahibi bir güzın habercisi.

Rahat ve trendy tasarımları ile modaseverlerin gözde markaları Joie, Current/Elliott, Jackie Activewear, McQ, Rag&Bone ve Theory’nin 2016-2017 güz Kış koleksiyonları ise spor şıklıktan vazgeçemeyenlerin ilk tercihi olacak.

Çanta denince ilk kalan gelen markalar Bottega Veneta, Stella McCartney, Givenchy, Coach, Balenciaga, Saint Laurent, Valentino ve Marc Jacobs’un 2016-2017 güz Kış dönemin en göz alıcı ve dönemin çantası olmaya namzet modeleri Beymen’lerde yeni dönemi müjdeliyor.

Farklı materyal ve desenden oluşan ‘mix materyal’ eğiliminin ayakkabı trendlerinde zirveye yükseldiği 2016-2017 güz Kış döneminda kadife modeller, metalik botlar, yılan deseni, askeri botlar, zımba ve alışmadık aksesuar detayları dikkat çekiyor. Dior, Louboutin, Zanotti, Givenchy, Sergio Rossi, Saint Laurent, Valentino göz alıcı model ve desenleri ile BEYMEN’de sezona dinamik bir giriş yapıyor.

2016-2017 3.1 Phillip Lim beymen Boutique Moschino Etro Helmut Lang Joseph koleksiyon manşet Roland Mouret güz kış güzın habercisi stella mccartney 2016-07-14
loading...

Yorumunuzu Bırakın