Berkay sevgilisinin gönlünü tektaşla aldı

Berkay sevgilisinin gönlünü tektaşla aldıBerkay sevgilisinin gönlünü tektaşla aldı

Ünlü ve sosyetik isimlerle 'altın günü' düzenleyen Özlem Katipoğlu, bu ay sıra kendine gelince arkadaşlarını sevgilisi Berkay'ın Acarkent'teki villasında ağırladı.

çağrı gergin sonlandı

Eve Neslişah Alkoçlar, Merve Boluğur, Merve Köseoğlu, Çağla Gürsoy, Melda Tuna, İpek Görmüş ve Gözen Koçer geldi. yalnız keyifli başlayan gün, Berkay'ın açtığı telefonla bir anda gergin sonlandı.

Telefonda Özlem Katipoğlu'na yeni bestelediği şarkıyı dinletmek için bir arkadaşını eve getireceğini söyleyen Berkay, evin müsait olmadığını öğrenince sinirlendi. Şarkıcı, sevgilisine "Eve arkadaşlarını toplarken bana mı sordun? Bir saate evdeyim, derhal evi boşalt” diye tepki gösterdi.

Berkay sevgilisinin gönlünü tektaşla aldıBerkay sevgilisinin gönlünü tektaşla aldı

Sevgilisinin gönlünü tektaşla aldı

Sevgilisinin bu sözleri üzerine ağlamaya başlayan Katipoğlu'nu arkadaşları sakinleştirdi. Özlem Katipoğlu, arkadaşlarıyla birlikte evden ayrıldı.

Eve geldiğinde sevgilisinin olmadığını gören Berkay, pişman oldu ve sevgilisinin gönlünü almak için her yolu denedi. Şarkıcı, Harbiye Açıkhava konserinin finalinde de sevgilisinin parmağına tektaş yüzük takarak evlilik öneri etti.

loading...

Yorumunuzu Bırakın