Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Bayilik Franchise Kredisi Veren BankalarBayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar
Hangi banka Franchise/Bayilik kredisi veriyor? Tümü yazımızda.

Bayilik (Franchise) almak ve mevcut olan bir marka üzerinden yeni bir iş kurmak her vakit daha caziptir. Çünkü, bayilik aldığınız işletme size bilinen bir markanın ad hakkını vermekle kalmıyor aynı vakit da sizi ya da çalışanlarınızı eğiterek kazançlarınızı maksimuma çıkarmaya çalışıyor.

Franchise alacağınız işletmenın birçok kuvvet kuralı ve talebi olabilir, bu talepler bir şekilde halledilse de yüksek bayilik ücretleri girişimciler için büyük bir mesele olabiliyor. Bu yazımızda sizlere, bayilik kredisi veren bazı bankaların listesini sunacağınız. Yeni bir girişim için belirli tutarlarda kredi alabileceğiniz gibi aynı vakit da mevcut olan sermaye nizi de bankaların verdiği franchise kredileri yüzünden tamamlamanız mümkün olacaktır.

Yapı Kredi Bayilik (Franchise) Kredisi

Franchise kredisi veren bankalardan birisi olan Yapı Kredi, kredi tutarında herhangi bir üst limit belirlememiş. Bu krediyi herhangi bir bayilik sermaye si için alabilmeniz mümkündür. Kredi özelliklerinden bahsedecek olursak, Yapı Kredi bankası 36 aya kadar olan vadelerde arka ödeme planları sunuyor.

Kredinizi Yapı Kredi’nin lüzumlu teminatlarını karşıladıktan sonra anında kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, 6 aya kadar ödemesiz seçeneklerinden de faydalanabilmeniz mümkün. Banka bayilik kredisini “Nakit Destek Kredisi” adı altında vermektedir. Daha detaylı bilgi ve şartlar için Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Bayilik (Franchise) Kredisi

“Franchise Destek Paketi” adı altında, bayilik işletmeleri için sermaye ve destek sağlayan Akbank, bu paketten yararlanacak olan müşterilerine de, sınır EFT/Havale, Maaş Ödemesi gibi avantajlar sağlıyor.

Bayilik kredisi için Akbank’da herhangi bir üst limit belirlememiş. başka bir deyişle franchise için ne kadar sermaye ye ihtiyacınız mevcut sa tamamını Akbank aracılığıyla karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca, Teminat Mektubu, Çek Karnesi, POS Hizmeti gibi birçok mevzuda banka sizlere “Franchise Destek Paketi” kapsamında yardımcı olmaktadır. Daha fazla bilgi ve şartlar için şubeleri ziyaret etmenizi öneririz.

DenizBank Bayilik (Franchise) Kredisi

Girişimcilere bayilik kredisi sunan DenizBank, franchise yatırım bedelinin yüzde 65’ini geçmemek şartıyla kredi veriyor. DenizBank, verdiği bayilik kredisini 36 aya mevcut an vadelerle ödeme seçeneği sunuyor.

Ayrıca, eğer sermaye niz bulunuyorsa ve sermaye nizi artırmak istiyorsanız “Sermayenize Destek Kredisi” seçeneğiyle 120 aya mevcut an vade seçenekleriyle kredi alabilme imkanınızda oluyor.

Garanti Bankası Bayilik (Franchise) Kredisi

“İşimi Kuruyorum Paketi” adı altında bayilik kredisi sunan Garanti Bankası, girişimcilere 50 bin TL’ye kadar kredi sağlıyor. 6 aya mevcut an vadelerde ödemesiz dönem seçeneği sunan Garanti Bankası, azami 12, en fazla 36 ay vade de arka ödeme seçenekleri sunuyor.

Ayrıca, Garanti Bankası bu paketten yararlanacak olan girişimcilere İşletme Hesabı, Easy Card, POS-ON ve Sigortalar gibi birçok destek sağlıyor. Garanti’nin bayilik kredileri hakkında daha detaylı bilgiyi şubeler aracılığıyla alabilirsiniz.

Halkbank Bayilik (Franchise) Kredisi

Yaklaşık 7 yıldır, bayilik sistemine destek veren Halkbank, “Franchise Kredisi” adı altında, yeni iş kuracak olan girişimcilere kolaylıklar sağlıyor. 60 aya kadar vade seçenekleri sunan banka, bayilik giriş bedelleri gibi masrafların yanı sıra bir işletmenin ihtiyacı olan demirbaş masrafları içinde kaynak sağlıyor.

Halkbank’ın şubelerini ziyaret edip, bayilik fikrinizle alakalı detayları anlattığınız takdir de size uygun bayilik kredi seçenekleri hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Henüz hangi işletmedan franchise alacağınıza karar vermediyseniz, bayilikler kategorimize göz atarak bayilik veren işletmeları ve şartlarını öğrenebilirsiniz. Bayilik franchise kredisi veren bankalar yazımızla alakalı görüş ve sorularınızı yorumlar alanından iletebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın