BANU KIZILTOPRAK, B’LINEN İLE ŞIKLIĞI YATAK ODASINA TAŞIYOR

BANU KIZILTOPRAK, B’LINEN İLE ŞIKLIĞI YATAK ODASINA TAŞIYOR BANU KIZILTOPRAK, B’LINEN İLE ŞIKLIĞI YATAK ODASINA TAŞIYOR
2015 yılında genç girişimci Banu Kızıltoprak tarafından kurulan B’linen, Türkiye’nin döşek odası şıklığının en önemli adreslerinden birisi oldu. döşek odası ile moda kavramını bira araya getiren B’linen şık ve kaliteli tasarımlarıyla huzur kalabalık uyku vaad ediyor.

Günümüzün üçte birisini geçirdiğimiz döşek odalarımız, huzurlu ve mesut bir gün için en iyi tasarlanmış yerler olmalı. Bu anlayıştan yola çıkan B’linen’ın çarşaf, yastık kılıfı, nevresim ve nevresim takımından oluşan ürün yelpazesinde üç farklı model ve 21 farklı renk seçeneği yer alıyor B’linen’ın tüm ürünleri 118 iplik pamuk satenden üretiliyor.Kumaşından dikimine, renklerinden paketine her şeyi özenle tasarlanmış B’linen koleksiyonunda ürünler yegâne olarak satılabildiği için kişi kendi nevresim takımı yaratabiliyor. En kaliteli pamuk satenden üretilen B’linen ürünleri yumuşak ve parlak olmasının yanı sıra kırışmıyor, basit ütüleniyor.

Çeyiz hazırlığı yapan gelin adayları için de iyi bir adres B’linen. Özellikle de sadelikten hoşlanan gelin adayları için! Çünkü çoğu vakit abartılı, süslü, renk karmaşası içinde boğulmuş onlarca tasarım arasında beğeninize uygun ürünler bulmakta zorlanırsınız. Eğer siz de döşek odanız için hoş zevkinizi yansıtan, yalın ve hoş tasarımlar arıyorsanız B’linen ürünleri ile mutlaka tanışmalısınız.

B'linen Banu Kızıltoprak çarşaf manşet moda Nevresim yastık kılıfı döşek Odası 2016-05-23
loading...

Yorumunuzu Bırakın