BankPozitif’in Mobil Bankacılık Uygulaması Yayında

BankPozitif’in Mobil Bankacılık Uygulaması YayındaBankPozitif’in Mobil Bankacılık Uygulaması Yayında
BankPozitif iOS ve Android Uygulaması.

BankPozitif, iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilecek mobil bankacılık aplikasyonlarını yayınladı. BankPozitif’in telefonunuzun işletim sistemine ahenkli aplikasyonsını indirerek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Daha önce mobil tabanlı internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet veren BankPozitif, yeni aplikasyonlarıyla müşterilerine en iyi kullanım tecrübesi yaşatmak istiyor. Ülkemizde bankacılık sektöründe ilk kez Touch ID yegânenolojisini kullanan İş Bankası mobil aplikasyonsı İşCep‘in ardından, Finansbank’da mobil aplikasyonsında Touch ID yegânenolojisini kullanmaya başlamıştı. Parmak izi özelliği yüzünden bankaların mobil aplikasyon kullanıcıları her seferinde aplikasyonya giriş yapmak için şifre ve kullanıcı adı gibi bilgileri kullanmak zorunda olmuyor ve bu özellik kullanıcılara hız kazandırıyor.

Touch ID avantajını müşterilerine sunmak isteyen BankPozitif, iOS aplikasyonsında Touch ID yegânenolojisinin kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Akıllı telefonunuzun parmak izi okuma özelliği bulunuyorsa, BankPozitif aplikasyonsına giriş için bu yegânenolojiyi kullanabilmeniz mümkün.

BankPozitif Mobil Uygulaması ve İşlemler

BankPozitif’in mobil aplikasyonsını indirerek; vadeli, vadesiz hesaplarınızın kontrolünü yapabilir. Kredi başvurusunda bulunabilir, EFT/Havale, fatura ödemeleri gibi tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BankPozitif’in Mobil Bankacılık Uygulaması YayındaBankPozitif’in Mobil Bankacılık Uygulaması Yayında
BankPozitif Mobil Bankacılık Uygulaması

Tasarım ve kullanım kolay lığı açısından bakıldığında aplikasyonnın oldukça işlevsel olduğu tecrübe edilebiliyor. Özellikle, BankPozitif’ten kredi kullanıyorsanız yegâne sayfa üzerinden kolay lıkla taksit sayınızı, kalan borcunuzu ve ürem oranlarını görebiliyorsunuz. Ayrıca, hesap kontrolü ve fatura ödeme işlemleri de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor.

BankPozitif mobil aplikasyonsını kullanmaya başlamanız için aplikasyonyı indirmeniz gerekiyor. Android için buradan, iOS (iPhone) için şuradan aplikasyonyı indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra var dijital bankacılık kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca iOS kullanıcıları dilerse Touch ID özelliğini de kullanabiliyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın