Bank of Montreal NBA için Özel ATM Hazırladı

Kanada'nın en eski bankası Bank of Montreal hafta sonu Toronto'da gerçekleşecek NBA All-Star karşılaşması için özel bir ATM hazırladı.

Bank of Montreal NBA için Özel ATM HazırladıBank of Montreal NBA için Özel ATM Hazırladı
Bank of Montreal tarafından NBA All-Star karşılaşması için hazırlanan ATM. Görsel: Reddit/HeSoScary

Kanada’nın en eski ve en büyük 5. bankası konumunda bulunan Bank of Montreal tarafından Toronto’da hazırlanan ATM görenleri şaşkına çhaneiriyor.

Reddit kullanıcısı HeSoScary tarafından fotoğraflanan ATM’nin yaklaşık 3 metre civarında olduğundan bahsediliyor. Bu uzunluktaki bir ATM’nin Toronto’da bulunmasının özel sebebi NBA All-Star karşılaşmasına hafta sonu Toronto şehrinin hane sahipliği yapacak olması.

Normal uzunlukta bir insanın erişemeyeceği boyutta inşa edilen ATM, şimdiden NBA ve tüm basketbol shaneerlerin alakasını çekmiş vaziyette

Aynı vakitte bu yıl Toronto’da gerçekleşecek NBA All-Star karşılaşmasında, NBA Cares All-Star Hizmet Günü nedeniyle NBA ailesi ve 1000 kişilik NBA All-Star misafirinin, yardıma muhtaç 30 bin Kanadalı için 50 ton azık hazırlayacağı belirtiliyor.

Diğer bir ilginç bilgiyse State Farm ve NBA Cares, NBA All-Star karşılaşmasında yapılan her asist için Boys & Girls Kulüplerine 1.800 dolar bağış yapılacak olması.

Görsel Kaynak: Reddit/HeSoScary


loading...

Yorumunuzu Bırakın