Aşk Acısı Nasıl Geçer ?

Aşk Acısı Nasıl Geçer ?Aşk Acısı Nasıl Geçer ?

Aşk acısından nasıl kurtuluruz?

Eski sevgilinizi unutamayıp yeni bir ilişkiye başlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Öyle ise gelin adım adım bu illetten nasıl daha çabuk kurtulabiliriz bir görelim..

Birinci adım: Size onu hatırlatacak elinizde ne mevcut ne yoksa bir an önce atıp kurtulun ya da bu onunla beraber seçip aldığınız herhangi bir eşyanızda olabilir. Böylece onu aklınıza getirip daha da üzülme durumundan birazda olsa kurtulmuş olursunuz.
 
İkinci adım: Hayatınızda tatlının yerini çoğaltın özellikle de çikolatayı… Çikolatanın vücuda salgıladığı hormon ile kendinizi mesut hissedebilirsiniz.

Üçüncü adım: Kendinizde birtakım değişiklikler yapın. Örneğin saçlarınızı kestirebilir ya da küçük bir renk değişiminde bulunabilirsiniz yalnız kendinizde yapacağınız değişimin pek fazla göze çarpmamasına dikkat ederseniz  iyi olur çünkü eski sevgiliniz olur da karşınıza çıkarsa sizdeki değişimi gördüğünde depresyona girdiğinizi sanabilir bu da onun egosunu yükselteceği gibi hiç de iyi olmaz.. 

Dördüncü adım: Sosyal ağlardan onun alakasını çekecek ya da ona hitaben bir gönderide bulunmayın aksi takdirde sizin onu hala unutamadığınızı, umursadığınızı ona göstermiş olursunuz buda hiç hoş olmaz onu takip etmeyi bırakın yoksa aklınızdan çıkması epey bir zorlaşır.

Beşinci adım: Arkadaşlarınızla bol bol eğlenceli vakitler geçirin bu, sizin kafanızı dağıtmakla beraber bir profilden da eski sevgilinizi düşünmenize mani olacaktır.  Yeni arkadaşlıklara açık olun, çevrenizi genişletin, sohbeti hoşunuza giden yeni insanlar çıkacaktır. Bundan sonrasında eskiyi unutacağınıza inanın, nede olsa ‘’yeni, eskiyi unutturur’’.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın