Aracı Kurumlarda Müşteri Hizmetleri Tarih Oluyor

InvestAZ Yatırım taşınır Değerler'in InvestOR yatırımcı ekranında hayata geçirdiği otomatik nakit transferi özelliği ile yatırımcılar transferlerini müşteri temsilcileri ile görüşmeden yapıyor.

Aracı Kurumlarda Müşteri Hizmetleri Tarih OluyorAracı Kurumlarda Müşteri Hizmetleri Tarih Oluyor
InvestAZ otomatik transfer.

Türkiye’de son 1 yılda 20 milyar dolar yatırım yapılan Fintech teknolojilerinden bir yenisi geçtiğimiz günlerde InvestAZ‘den geldi.

Uzun yıllardır kapital piyasalarında hizmet veren InvestAZ, yatırımcılarına kapital piyasalarında yaptıkları işlemlerde kolaylık ve hız sağlamak için InvestOR yatırımcı ekranında otomatik nakit transferi özelliğini hayata geçirdi.

Hızlı İşlem İmkanı

InvestOR işlem platformuna getirilen bu özellik ile yatırımcılar artık Forex, pay Senedi ve VIOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) gibi yatırım işlemlerinde, aracı kuruma yönerge vermek zorunda kalmadan, banka hesaplarından yatırım hesaplarına online nakit transferi yapabilecek.

Otomatik nakit transferi yeniliğinin bir diğer önemli özelliği ise yatırımcılara maksimum hız kazandırması. Anlık piyasa fırsatlarını görüp işlem yapmak isteyen yatırımcılar, müşteri temsilcisine yazılı yönerge hazırlama ve telefonda uzun süre bekleme gibi sorunlarla karşılaşmadan işlemlerini yapabilecek.

An itibariyle hem masaüstü hem de mobil cihazlardan kullanılabilen aplikasyon yatırımcılara Türkiye’nin öncü bankalarından yatırım hesabına 7×24 transfer imkanı sunuyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın