Apple Cihaz Garanti Durumu Nasıl SorgulanırApple Cihaz Garanti Durumu Nasıl Sorgulanır ?

Apple Cihaz Garanti Durumu Nasıl SorgulanırApple Cihaz Garanti Durumu Nasıl Sorgulanır ?Apple Cihaz Garanti Durumu Nasıl SorgulanırApple Cihaz Garanti Durumu Nasıl Sorgulanır ?
Apple Garanti Nasıl Sorgulanır ? Apple’ın ürünleri için verdiği aygıt garantisi büyük önem yeryüzü etmekte. aygıt garantisinin ne kadar kaldığını ya da telefon ile destek için geriye kalan süreyi detaylı biçimde apple.com sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz.
Apple Cihaz Garanti Durumu Nasıl SorgulanırApple Cihaz Garanti Durumu Nasıl Sorgulanır ?Apple Cihaz Garanti Durumu Nasıl SorgulanırApple Cihaz Garanti Durumu Nasıl Sorgulanır ?
Apple Garanti Nasıl Sorgulanır ? https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ => APPLE GARANTİ SORGULAMA Apple’ın yukarıda ki sayfasından cihazın seri numarasını girerek lüzumlu güvenlik kodunu girdikten sonra sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Apple Cihazımın Seri Numarasını Nasıl Bulurum ? Apple’ın bir çok cihazı olduğu için iPhone, Macbook ve diğer cihazları için bu numaraya ulaşmak farklılıklar gösteriyor. https://support.apple.com/tr-tr/HT204308 => Apple cihaz Seri Numarası Bulma Malesef, kimi vakit sistemleri çevrimdışı olabiliyor lakin bu uzun sürmüyor diye biliyorum. fakat gene de üzücü bir durum ben yeni bir aygıt alırken başıma gelmişti. Alacağım ürünü kontrol etmek için sisteme girdiğimde çevrimdışıydı ve zora sokmuştu. Apple Marka Cihazının Garantisini Başka Nasıl Sorgularım ? Bunu müşteri hizmetleri ile konuşarak yapabilirsiniz. Ya da aygıt bir iPhone ise imei nunmarası ile de sorgulama yapabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine bağlandığınız vakit aygıt hakkında bilgi verdikten sonra garanti süresini öğrenebilirsiniz. Başka bir Apple hakkında görüşmek üzere…            
loading...

Yorumunuzu Bırakın