Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!

Apple’ın uzun müddettir beklenen kablosuz kulaklığı Airpods bir gün evvel akşam itibariyle Türkiye dahil bütün dünyada satışa çıktı. Peki Airpods’un ücreti ne oldu?
Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!
AirPods, bilhassa uzun pil ömrüyle kablosuz dinleme tecrübesi sağlıyor. Bu kablosuz kulaklık ile müzik dinleme, telefonla görüşme, TV programları ve film izleme, oyun oynama ve Siri’yi kullanmak artık olası AirPods ile, kablosuz kulaklığınızı ayarlamak ve kullanmak daha basit AirPods, şarj kutusunu iPhone’ların yakınındayken açtığınızda yegâne dokunuşla Apple Watch, iPad ve Mac’iniz de dahil olmak üzere, iCloud hesabınıza bağlı bütün aygıtlarınıza bağlanıyor. Gelişmiş sensörler AirPods’un kulağınızda olup olmadığını algılıyor ve müziği otomatik olarak oynatıp ve duraklatabiliyor. AirPods’a çift tıkladığınızda Siri etkinleşiyor. Appleın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiyede İşte ücreti Siri ile dinlemek istediğiniz parçayı seçebilir, müziği kontrol edebilir, yol tarifleri alabilir, telefon görüşmeleri yapabilir ya da öbür Siri görevlerini yerine getirebilirsiniz. Yeni ultra düşük kuvvet tüketimli Apple W1 çipi, AirPods’un tümüyle kablosuz bir tasarımda ses ve uzun pil hayatı sunmasını sağlıyor. AirPods yegâne bir şarjla beş saate kadar dinleme süresi sunarken, hususi tasarımlı şarj kutusu ise AirPods’u bir hayli defa şarj ederek yekûn 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi sağlıyor.
Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!
AirPods, ABD, Almanya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Japonya, Kanada ve Meksika dahil 100’den fazla diyar ve bölge satışa çıktı. Ürünün Türkiye ücreti ise 779 YTL
loading...

Yorumunuzu Bırakın