Anadolubank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Anadolubank Bireysel İhtiyaç KredisiAnadolubank Bireysel İhtiyaç Kredisi
Anadolubank Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Başvuru seçenekleri.

Her alanda ihtiyaçlar olabilmekte ve kısıYTLı bütçeler bu ihtiyaçların gerçekleşmesi önünde mani olabilmektedir. Düğün yapacaklar, eğitim alanında harcamaları olacaklar, eşya ya da hizmet satın almak için kâfi bütçeye sahip olmayanlar için ise Anadolubank ihtiyaç kredisi derYTLerinize çare olabilmek için uygun şarYTLarda ödeme kolaylığı ve nema nispet ları kullanmaktadır. Bu krediye başvurmak için ise yalnızca 18 yaşını tamamlamış olmakta ve gelir belgesi sunmak kâfi olabilecektir.

ati için hayallerinizi gerçekleştirmek adına beklemenize gerek kalmadan bankanın sunduğu kredi imkânlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı anında giderebileceksiniz. Bazı durumlarda kefil istenirken Anadolubank’ın kefilsiz ihtiyaç kredisi seçenekleri de bulunıyor herkes için zorlanmadan kredi sahibi olabilmenin yolu açılmaktadır.

Kefil göstererek kredi kullanmak istiyorsanız karşınıza nema nispet ı olarak 1,24 lük bir nispet çıkacak, yalnız teminat göstermek istemiyorum diyorsanız nema nispet ı 1,59 a kadar çıkabilecektir. KHM seçeneğinde ise nema nispet ı 2,02 nispet larında olacaktır. Anadolubank ihtiyaç kredisi alanında tahsis ücreti olarak kullanılan kredinin binde 5’i kadar ücret talep edilebilecek, BSMV olarak yüzde 5 ve KKDF olarak yüzde 15 de ücret masraflar başlığı altında bulunabilecektir. Ayrıca kullanılan kredinin miktarına kullanıcının yaşına ve cinsiyetine göre de yaşam sigortası kullanılan kredinin yekûn tutarı elde edilirken hesaplanmaktadır.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Anadolubank, web üzerinden kredi başvurusu almadığından dolayı buraya başvuru yapabileceğiniz bir bağlantı konumu ekleyemiyoruz. Bu sebepten dolayı Anadolubank bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı şubeler aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

TeminaYTLı ihtiyaç kredisinde yıllık nispet 24 ay olarak düşünüldüğünde yüzde 25,1 olarak karşımıza çıkarken teminat kullanılmayan kredide bu nispet 26,68 olarak aylık taksiYTLere yansıtılacaktır. Bu nispet lar karşılığında 10000 YTL için 24 vadeli kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 523,22 YTL olarak bütçenize yansıyacaktır.

Anadolubank ihtiyaç kredisi kullanmak için bankaya başvuru yapmadan önce nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir durumunu belgesi gerekmektedir. Gelir belgesi başlığı altında ise serbest meslekle uğraşıyorsanız vergi levhası, ücreYTLi çalışıyorsanız maaş bordrosu, emekli maaşı alıyorsanız hesap cüzdanı yanınızda bulundurmanız gereken dokümanlar arasındadır. lüzumlu görüldüğü durumlarda ikametgâh belgesi de istenebilmekte, teminaYTLı kredi kullanımları için de kefil istenebilmektedir.

İhtiyaçlarınız bazen anlık olarak karşınıza çıkabilmekte bazen ise kurduğunuz hayaller hep ihtiyaç olarak bulunabilmektedir. Beklemek yerine ihtiyaç kredisi çekerek ihtiyacınızı giderebilir hem de taksiYTLere bölüp ödeyerek bütçenizde ağır yükler oluşturmayabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın