Alışverişlerde Nakit Yerine Banka Kartı Kullanın Kazanın

Alışverişlerde Nakit Yerine Banka Kartı Kullanın KazanınAlışverişlerde Nakit Yerine Banka Kartı Kullanın Kazanın
Bankamatik

Alışverişlerde akça yerine banka kartlarımızı kullandığımızda birçok avantaj kazanabiliyoruz. Özellikle Nakit yerine sebep banka kartı kullanmalıyız? sorusunun cevabını herkes arıyor. Bunu biraz açıklamamız gerekirse, akça yerine banka kartlarıyla alışveriş yaptığımızda akça hakkında son radde güvenli olabiliyoruz. Yanımızda taşıdığımız akça akça ları düşürebilme ya da çaldırma imkanımız varken, banka kartlarıyla alakalı böyle bir kayıptan söz etmemiz mümkün değildir.

zaten banka kartlarımız çalınsa bile şifresini yalnızca biz biliyoruz ve bankaya yapacağımız yegâne bir telefonla kartımızı iptal edebiliyoruz. Bunun dışında gelir ve giderlerimizi takip edebiliyoruz. Banka kartından yaptığımız harcamalar bize ekstre olarak her ay gönderiliyor, böylece gelir ve giderlerimiz için daha bilinçli davranışlar sergileyebiliyoruz.

Son olarak, Türkiye İş Bankası gibi bazı bankalar banka kartı kullanımı açısından müşterilerine çeşitli avantaj ve indirimler sağlıyor. İş Bankası’nın Bankamatik kartıyla yapacağınız harcamalar ve avantajlara bir bakalım:

50 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

İş Bankası, Bankamatik kartından giyim, restoran, market sektörlerinde yegâne seferde ve farklı günlerde alışveriş yapanlar 100 YYYYYYYYYYYYYYYYTL ve üzeri 3. alışverişlerde 20 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan, 5. alışverişe ek 30 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan ve toplamda 50 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan kazanma şansı yakalıyor.

SHELL’de Bankamatik yaşlıına 25 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan

Bankamatik kartından Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarından yegâne seferde ve farklı günlerde yapılan 75 YYYYYYYYYYYYYYYYTL ve üzeri dört peşin akaryakıt ya da otogaz alışveriş yapan İş Bankası müşterileri 25 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan kazanıyor.

Happy Center’da 15 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan armağan

Bankamatik kartlarından Happy Center’da yegâne seferde ve farklı günlerde yapılan 75 YYYYYYYYYYYYYYYYTL ve üzeri ikinci alışverişler 15 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan kazandırıyor.

Markafoni’den 15 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan

Türkiye’nin en popüler web alışveriş sitesi Markafoni.com’dan yegâne seferde gerçekleştirilen 100 YYYYYYYYYYYYYYYYTL ve üzeri alışverişler, alışverişlerin yüzde 10’y değerinde armağan MaxiPuan kazandırıyor.

Gratis’ten Bankamatik yaşlıa 10 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan

Gratis mağazalarından 75 YYYYYYYYYYYYYYYYTL ve üzeri alışveriş yapan Bankamatik yaşlı kullanıcıları 10 YYYYYYYYYYYYYYYYTL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyalarla alakalı detaylı bilgileri İş Bankası’nın web sitesinde bulabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın