Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı [İnceleme]

Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı [İnceleme]Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı [İnceleme]
Albaraka Worldcard İnceleme ve Başvuru üzerine bilgiler.

Katılım bankaları arasında yer meydan Albaraka, kendi kredi kartı hizmetini verdiği gibi aynı vakitte World özellikli kredi kartı da verebilmektedir.

Albaraka Worldcard’ın ürem oranlarına ilişkin bilgileri yukarıda verdik. Klasik Worldcard’ın yanı sıra ihtiyacınıza yönelik özellikleri bulunan Albaraka Gold Worldcard ve Albaraka Business Worldcard başvurularınızı da dilerseniz gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Worldcard Kredi Kartı Özellikleri

Adından da anlaşılabileceği üzere Albaraka’nın bu kredi kartı World özelliklerini taşıyor bu durum da alışveriş ve harcamalarınızdan Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Albaraka bir katılım bankası olduğundan dolayı kredi kartları da üremsiz hizmet vermektedir. Bunu biraz açıklayalım, ürem unsuru barındırabilecek özellikler dışında tüm World özellikleri kredi kartınızda mevcut oluyor. akça çekimi, vade farklı taksit imkanları kartın kullanımında ürem unsuru barındırabildiğinden dolayı kapalıdır.

Albaraka Worldcard‘ın asgari ödeme sistemi de biraz farklı şöyle ki, asgari ödeme oranı harcamalarınızın yüzde 100’üne denk gelmektedir. yani ürem alınmayacağından dolayı asgari ödeme tutarı yoktur ve her ay harcadığınız kadarıyla tüm ekstre borcunuzu ödemeniz gerekmektedir.

Her alışveriş ve harcamalarınız için Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Her 10 Türk lirası tutarındaki harcamalarınıza 1 Worldpuan kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca, Albaraka Worldcard sahipleri herhangi bir bedel ödemeden bir yıl boyunca ferdi kazalarda vefat, sürekli sakatlık durum larında kaza sonucu oluşan tedavi bedellerinin karşılanması dolayısıyla güvence altına alınmaktadır.

Worldcard özelliği yüzünden vade farkı olmayan taksitli alışverişlerinizi Albaraka kredi kartıyla yapabiliyor ve tüm World kampanyalarından da istifade edebiliyorsunuz.

Albaraka Faizsiz Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Worldcard başvurusu vereceğimiz bağlantı üzerinde yer meydan form aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. Form sırasında sizden talep edilecek bazı bilgiler vardır. Bu sebeple kredi kartı başvuru formunuzu doldurmadan önce ön tasdik için cep telefonunuzu ve kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Başvuru sonucunuzu bankanın incelemesinin ardından cep telefonunuza iletilecek olan SMS ile öğrenebilirsiniz.

Albaraka Worldcard Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın