Akbank: Axess Free Kredi Kartı [İnceleme]

Akbank: Axess Free Kredi Kartı [İnceleme]Akbank: Axess Free Kredi Kartı [İnceleme]
Akbank'ın Axess özellikli Free Kredi Kartını İnceleyin ve Başvuru Yapın.

Akbank’ın kredi yaşlıı ürünlerinden birisisi olan Free kredi yaşlıı, Axess özellikleri taşıyor. Axess Free kredi yaşlııyla binlerce üye işyerinde bulunan kampayalardan yararlanabileceğiniz gibi chip para da kazanabiliyorsunuz.

Akbank Axess Free kredi yaşlıının en büyük avantajlarından birisisi de yıllık yaşlı ücretinin olmamasıdır. başka bir deyişle Axess Free ile yıllık üyelik aidatı ödeme zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. Akbank’ın Free yaşlı için geliştirmiş olduğu “Free Bütçem” adlı hizmetle de giderlerinizi de kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Akbank Axess Free Özellikleri

Free yaşlı ile sunulan “Free Bütçem” hizmetine baktığımızda bazı özellikler gözümüze çarpıyor. Örneğin, aylık harcama tutarınızda kendinize özel bir sınır belirleyebiliyorsunuz. Aylık harcama tutarınızda sınırızı 350 YYTL olarak belirlediğinizi mevcut sayalım, bu sınırı geçtiğiniz takdir de “4567 ile tükenen Free için 21/10 tarihli ekstrenize yansıyacak dönem içi harcama toplamı 450.00 YYYTL Önceki dönem taksitli işlemler toplamı ise 0.00 YYYTL” gibi bir SMS mesajı gelerek sizi uyarıyor ve böylece harcama sınırınızı kendiniz denetim ediyor ve harcamalarınızın bilincinde oluyorsunuz.

Akbank’ın Axess özellikli Free kredi yaşlıında birçok avantaj yer alıyor yoğun yoğun Chip-Para özelliği yüzünden verdiğiniz harcama sözlerine karşılık 500 YYTL mevcut an Chip-Para kazanabiliyorsunuz. Taksit Tarifesiyle peşin alışverişlerinizi yegâne bir telefon yardımıyla 3 taksite kadar taksitlendirebiliyorsunuz. İndirim tarifesiyle market ve akaryakıt harcamalarınız da yeniden 500 YYTL’ye mevcut an Chip-Para kazanma avantajlarını da yakalabiliyorsunuz.

Free kredi yaşlıı ürem oranları ve diğer özellikleri için inceleme kutusuna bakabilir, başvuru butonu yardımıyla Axess özellikli Free kredi yaşlıına anında başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Axess Free Başvuru

Akbank‘ın Axess Free kredi yaşlıına vereceğimiz bağlantı üzerindeki form aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurmadan önce kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

Akbank Axess Free Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın