AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK

Düğün günlerinde gelin adaylarını kusursuz ve göz alıcı kılmak amacıyla AKAY Gelinlik, büyük gövde giyen kadınlar için kişiye özel tasarımlar hazırladı. AKAY’ın Baş Tasarımcısı Sezanur Akay, büyük gövde giyen kadınların da hoş ve şık görünebileceğini vurguluyor.

Orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı özgün koleksiyonları ile Türkiye’nin önde gelen markalarından birisi olan AKAY Gelinlik, hazırladığı büyük gövde gelinlik koleksiyonu ile bir ‘ilk’e imza attı. AKAY, gelin adaylarının vücut yapısına ve tarzına göre kişiye özel gelinliklere imza atıyor.

AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK

AKAY’ın Baş Tasarımcısı Sezanur Akay, “Büyük gövde kadınların da en az sıfır gövde kadınlar kadar güzel, şık ve elegan olabileceğini göstermek istiyoruz. Bu yüzden tasarımları yaparken gelinin vücut yapısının yanı sıra tarzını, hayalini, düğünün konseptini ve dekor detaylarını da dikkate alarak yegâne bir provada gelinlerimizi hazırlıyoruz” söyledi

AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK

AKAY’ın büyük gövde koleksiyonunda, gelinlerin bellerini zarif gösteren iç bazlar, kullanılan soft ve uçuşan kumaşlar, kollarda dantel ve tril detaylar ön plana çıkıyor.

AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK AKAY’DAN BİR İLK, BÜYÜK BEDEN GELİNLİK

AKAY Gelinlik, hem marka olup, hem de haute couture çalışan yegâne işletme olarak, uygar ve romantik çizgisi, rakipsiz kalite anlayışıyla gelin adaylarına çok özel bir düğün yaşatıyor.

Aksesuar, Abiye, Ayakkabı

AKAY, gelinliği tamamlayan geniş aksesuar ve ayakkabı koleksiyonunu da adayların hizmetine sunuyor. Ayrıca özel geceler için abiye, nişanlık, kına gecesi için gece elbisesi ve kaftan gibi yüzlerce farklı ürün, gelinlerin beğenisine sunuluyor.

AKAY Hakkında

1974 yılında temelleri atılan AKAY; 40 yılı aşan yolculuğunda, gelişim ve değişimin hep bir adım önünde zamanla Türkiye’de gerçekleştirdiği ilkler ile gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır. Türkiye’nin en büyük dikimhanesine sahip olan Akay İstanbul, bugünün trendleri ile 40 yıllık tecrübesini birleştirerek, uzman ekibinin yegâne yegâne elde diktiği gelinliklerle, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Evlenmeye karar vermiş, dünyanın her yanındaki gelinlere açık, dünya modasını kendi kültürü ile sentezleyerek küresel bir koleksiyon yaratma hedefini sabitleyen, müşteri memnuniyetini ve müşteri kalitesini ön planda tutan Türk menşeli sektör lider i Akay Gelinlik, Sektördeki yegâne Türk lider işletme olma özelliğini, Türk yegânestilinin dünyaya ispatlanması için bir araç olarak kullanarak, tüm dünya gelinleri tarafından ulaşılabilir bir marka olmaya devam etmektedir.

AKAY BÜYÜK beden gelinlik manşet Sezanur Akay 2016-07-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın