Ak Portföy, YatırımPlus uygulamasıyla aylık yatırım önerileri veriyor

Ak Portföy, Haziran ayı başında kullanıma sunduğu YatırımPlus mobil aplikasyonsıyla birikimlerini değerlendirmek isteyen herkese yatırım tavsiyeleri veriyor.

Ak Portföy, YatırımPlus uygulamasıyla aylık yatırım önerileri veriyorAk Portföy, YatırımPlus uygulamasıyla aylık yatırım önerileri veriyor
Ak Portföy'ün YatırımPlus mobil aplikasyonsı.

Birkaç gün önce e-posta aracılığıyla bir okurun haber vermesi üzerine Ak Portföy’ün Haziran ayı başında tasarruflarını değerlendirmek isteyen yatırımcılara aylık tavsiyelerde bulunduğu YatırımPlus adlı yeni bir aplikasyon geliştirdiğini öğrendim. aplikasyonyı incelemeden de doğal olarak herhangi bir şey yazmak istemedim.

Az önce aplikasyon mağazasından Ak Portföy’e ilişkin YatırımPlus’ı indirdim ve aplikasyonyı deneme fırsatım oldu. Hem fikirlerimi aktarmak hem de tasarruf sahipleri için faydalı olacağını düşündüğüm aplikasyonyı tanıtmak istiyorum.

Ak Portföy ekibi ücretsiz yatırım önerileri veriyor

Ak Portföy tarafından sunulan YatırımPlus aplikasyonsı, birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için her ay farklı yatırım tavsiyeleri veriyor. Üstelik Ak Portföy’ün profesyonel yatırım ekibi, yatırım tavsiyelerini tamamen ücretsiz bir şekilde aplikasyon aracılığıyla herkesle paylaşıyor. yani aplikasyonya erişmek ve yatırım tavsiyeleri alabilmek için Ak Portföy ya da Akbank müşterisi olmanız gerek kalmiyor Yatırım önerilerini kendi bankanızdan da uygulayabiliyorsunuz. Önerileri kendi bankanızdan nasıl uygulayabileceğinize ilişkin bilgiler adım adım aplikasyonda anlatılıyor.

aplikasyon mağazalarından indirebileceğiniz YatırımPlus’ı kullanmaya başladığınızda ne kadar tutarda bir yatırım yapmak istediğinizi monitöra girmeniz isteniyor. Yatırım tutarını monitöra girdikten sonra güncel aylık yatırım tavsiyeleri karşınıza geliyor.

Ak Portföy Yatırım Plus Mobil aplikasyonsı.

Ben monitör görüntüsü aldığımda yatırım yapmak istediğim tutarı 12.000 YYTL olarak girdim ama 500 YYYTL 1000 YYTL gibi tasarruflarınıza yönelik daha küçük ya da yüksek tutarlar girerek de yatırım önerisi alabiliyorsunuz.

YatırımPlus önerilerinden herkes faydalanabilir

Tasarruflarınızı Genellikle mevduat faizi alarak değerlendiriyor ve az riskle, biraz daha yüksek getiri elde edeyim diyorsanız, YatırımPlus önerilerini deneme yi düşünebilirsiniz.

YatırımPlus’ın her ay profesyonellar tarafından seçildiği belirtilen tavsiyeleri yalnızca tasarruflarınızın %30’unu etkiliyor. YatırımPlus’ın tavsiyelerinde dağılım %70 mevduat, %30 yatırım fonları şeklinde oluşuyor. Söz gelimi, birikimlerinizin %70’ini mevduatta değerlendirmeye devam ediyorsunuz ve tavsiyeleri yalnızca birikimlerinizin geriye kalan %30’una uyguluyorsunuz. Böylece riski dengeleyerek birikimlerinizin belirli bir kısmını daha yüksek getiri elde edebilmek için değerlendirebiliyorsunuz.

Ak Portföy tarafından altın, tahvil içerikli fonlar ya da sınırlı pay senedi ağırlıklı yatırım fonları öneriliyor. Kısa vadeden daha çok orta yahut uzun vadeli getiri sağlamayı planlıyor ve çok fazla risk almadan tasarruflarınızın bir kısmını farklı enstrümanlarda değerlendirmeyi düşünüyorsanız, aplikasyonda her ay güncellenen önerileri takip edebilirsiniz.

Son olarak, yatırım önerileri almaya başlamak için YatırımPlus mobil aplikasyonsını App Store yahut Google Play’den indirebilirsiniz.

Ak Portföy, YatırımPlus uygulamasıyla aylık yatırım önerileri veriyorAk Portföy, YatırımPlus uygulamasıyla aylık yatırım önerileri veriyor

loading...

Yorumunuzu Bırakın