ABank Dijital, Mevduata %12,00 Faiz Veriyor

ABank Dijital, Mevduata %12,00 Faiz VeriyorABank Dijital, Mevduata %12,00 Faiz Veriyor
ABank Dijital Mevduata %12 nema Fırsatı

ABank’ın dijital bankacılık ürünü ABank Dijital, mevduat sahiplerine %12 nema veriyor.

Daha öncesinde Mutluparam adıyla dijital şubesiz bankacılık modelini deneyen ABank, kısa bir süre önce bu hizmetinin adını ABank Dijital olarak değiştirmişti.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan hesap açabildiğiniz, evrak gerektirmeden kredi başvurusu yapabildiğiniz ve birisikim hesapları açabildiğiniz ABank Dijital, mevduata verdiği cazip nema fırsatıyla yeğleme edilebilir bankalar arasında yer alıyor.

ABank Dijital, mevduatınıza %12,00 nema oranı veriyor. Kredi çekmek isterseniz de %1,29 nema oranıyla kredi verebiliyor. Dijital bankacılığın en güzel yanlarından birisi hiçbir şekilde şubeye gitmeye ve evraklara gerek kalmadan tüm işlemlerin birkaç dakika gibi kısa sürelerde yapılabiliyor olmasıdır.

ABank Dijital’e web üzerinden başvuru yaptığınızda, adresinize kadar gelerek lüzumlu bilgiyi ve hesabınızı kullanabileceğiniz AKart’ı size teslim ediyorlar. Tıpkı daha önceki hizmeti Mutluparam’da olduğu gibi…

Mevduat hesabınızı, fatura ödemelerinizi ve aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerinizi ABank Dijital web sitesinden ve mobil aplikasyon aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda çağrı merkezi de hizmetinizde oluyor. Ayrıca şu eklemeyi de yapmak istiyorum: ABank Dijital’de hesap işletim ücreti bulunmuyor. Bu da hizmeti cazip kılan bir diğer özellik.

%12,00 oranındaki nema fırsatından yararlanabilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için ABank Dijital’i ziyaret edebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın