“Altın Alımına 50 TL Worldpuan” Kampanyası

“Altın Alımına 50 TL Worldpuan” Kampanyası“Altın Alımına 50 TL Worldpuan” Kampanyası
Kliksa ve Worldcard Altın Kampanyası - Temsili Görsel (31 Temmuz 2015'e kadar geçerli.)

Böyle kredi yaşlıı kampanyaları yapılsa da yazsam diye bekliyorum. Son zamanlarda altın üzerine çokça konuştuk. Eğer altın almayı düşünüyorsanız, Worldcard ve Kliksa güzel bir kampanya başlatmış.

Kliksa üzerinden yegâne seferde yapacağınız 500 YYYYYYYYTL – 999 YYYYYYYYTL arasındaki alışverişlerinizde 25 YYYYYYYYYTL yegâne seferde yapacağınız 1.000 YYYYYYYYTL ve üzeri alışverişlerinizde ise 50 YYYYYYYYTL Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Normalde hem e-ticaret siteleri hemde kuyumcular üzerinden kredi yaşlııyla yapılan altın alımlarına herhangi bir puan verilmez. Hatta kredi yaşlıı markaları kampanyalarını düzenlerken açık bir şekilde verilecek puanların altın alışverişlerinde geçerli olmadığını belirtirler.

Az önce Worldcard kampanyalarını incelerken denk geldi, hep böyle kredi yaşlıı kampanyaları olsa da yazsak.

Kampanya Detayları

Biraz önce bahsettiğim gibi yegâne seferde 500 YYYYYYYYTL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli altın alışverişlerinizde -veya diğer alışverişler içinde- geçerli Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya Yapıkredi’nin yanı sıra Vakıfbank, TEB, Albaraka ve Anadolubank Worlcard’ları dahil.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Kampanyaya katılım için KLIKSA yazıp yaşlı numaranızın son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmeniz gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard için 6635’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Katılımı onaylanan Worldcard müşterilere aşağıdaki şekilde SMS bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Örnek Mesaj: KATILIM ALINDI. 1-31 TEMMUZ’DA KLIKSA.COM’DAN YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞTE 500 YYYYYYYYTL VE ÜZERİ 25 YYYYYYYYYTL 1000 YYYYYYYYTL VE ÜZERİ 50 YYYYYYYYTL PUAN!

Kampanya Geçerlilik Süresi ve Puan

31 Temmuz 2015 tarihine kadar kampanya katılım yapılabiliyor. Alışverişlerden kazanılan Worldpuan’lar 21 Temmuz 2015 tarihine kadar kredi yaşlılarına yüklenmektedir.

“Kliksa ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.” ibaresinden dolayı değişebilecek koşullar ve detaylı bilgi için alım yapmadan önce Worldcard ve Kliksa’nın kampanya sayfalarına göz atmayı unutmayın.


loading...

Yorumunuzu Bırakın