‘FAST FASHION’I TÜRKİYE İLE TANIŞTIRAN MARKA

Amerika menşeli Oleg Cassini‘nin öyküsü 19dört0’lı yıllara dayanıyor. Modaya olan tutkusunu tasarımcı olan ana sinden meydan Oleg Cassini, 19dört0 ve 1950’li yıllarda Hollywood film stüdyolarında tasarımcı olarak çalışmış; Marilyn Monroe, Natalie Wood, Grace Kelly ve yine Tierney gibi efsanevi Hollywood starlarını giydirdi.
1960 yılında, Jacqueline Kennedy tarafından Beyaz Saray’ın formel tasarımcısı olarak atanan Oleg Cassini, Amerikan tarihinin en ünlü First Lady’sinin imajını yarattı. Cassini’nin tasarımları çok kısa bir sürede tüm dünya kadınları tarafından takip edilerek dünya modasına yeni bir yön verdi.

Günümüzde Oleg Cassini; Rene Zellweger, Taylor Swift gibi ünlü Hollywood starlarının kırmızı halıda yürürlerken yeğleme ettikleri bir marka haline geldi.

Oleg Cassini, gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numarası olmakla beraber tasarımları tüm dünyada bulunabilmekte. Oleg Cassini’nin görevi her zevke hitap eden çağdaş ve klasik tasarımları yüksek kalite, uygun ücret ve en iyi servisle sunarak her müşterisinin hayalini gerçeğe dönüştürme.

Oleg Cassini tasarımları ABD’de geniş ve hakkında profesyonel bir tasarımcı kadrosu tarafından geliştirilerek, hazırlanan koleksiyon tüm dünyanın beğenisine sunulmakta.

Dünyanın en büyük gelinlik üreticisi olarak Oleg Cassini müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun ücretlar ile sunmakta.

Oleg Cassini, mağazalarında bulunan profesyonel terzi kadrosu ile gelinlik ve abiyeler üzerinde müşterilerinin isteği doğrultusunda tadilatlar yapabilmekte.

Oleg Cassini’nin 32 ile 50 arasında geniş bir gövde skalası yer alıyor

Oleg Cassini, Türkiye’de “Fast Fashion” terimini gelinlik ve gece elbisesinde yaşatan ilk markadır.

Abiye, nişan elbisesi, gece elbisesi, kokteyl elbisesi, mezuniyet ve ana kıyafetleri olarak adlandırılan farklı gayeye hitap eden modeller de Oleg Cassini mağazalarında bulunabilmekte.

Oleg Cassini mağazaları gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelinin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü müşterisine sunmakta.

Oleg Cassini’de sabit modeller ve sezonluk ürünler olmak üzere yekûn 150 tane gelinlik, 250 tane de abiye modeli bulunıyor Ayrıca Oleg Cassini olarak her yıl gelin adaylarının beğenisine dört ayrı koleksiyon sunulmakta.

 

 

abiye Amerika menşeli Oleg Cassini Dünyanın en büyük gelinlik üreticisi Fast Fashion gelinlik gelinlik üreticisi yine Tierney Grace Kelly Hollywood manşet Marilyn Monroe moda tutkusu Natalie Wood Oleg Cassini Oleg Cassini mağazaları Oleg Cassini tasarımları Rene Zellweger Taylor Swift 2015-11-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın