8 MART’TA KADINLAR SUARESİNDE BULUŞTULAR

Agency Bistro & Lounge, eski bir geleneği yeniden hayata geçirerek, Kadınlar Suaresi düzenledi. 8 Mart akşamı gerçekleşen etkinliğe toplum hayatının seçkin isimleri de katıldı.

Agency sahnesinin parlayan yıldızlarından Selen Servi, 8 Mart akşamı yalnızca kadın misafirler için sahnedeydi. Yazın Bodrum Palmarina’da kış aylarında da Levent İş Kuleleri’nde hizmet veren mekanın lezzetli menüsü eşliğinde saat 20:00’de başlayan eğlence, farklı sürprizler ile devam etti. Merve Kohen, Müge Arnas, ılgım Tibuk, Melisa mesut Figen Erenel, Melike Gebeş, Tuba Ergin, Özlem Dalga, Tuba Yavuzer, Melisa Aygen, Şeyla Ovadya, Pelin Kaya, Sinem Yıldırım, Hande Can Yüce, istek Kunt, tüm şarkıların kadınlar için söylendiği geceye katılan isimler arasındaydı.

 

Agency Bistro&Lounge

Kaliteli müzik, her güne özel farklı ikramlar ve başta şarap olmak üzere her zevke hitap eden içecekler Agency’nin yeğleme sebepleri arasında yer alıyor. İstanbul’un en popüler mekanlarından Agency, birbirinden değerli sanatçıların canlı performansları eşliğinde lezzetli yemekleri yiyip, şarabınızı yudumlamak için en doğru adres. Levent’te bulunan Agency Bistro&Lounge, konumu sebebiyle özellikle çalışan kesimin favori mekanlarının başında geliyor. Agency, yaz aylarında da Bodrum Yalıkavak’ta hizmet veriyor.

8 Mart Agency Bistro&Lounge toplum kadın Kadınlar Suaresi 2016-03-08
loading...

Yorumunuzu Bırakın