7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER!

7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER! 7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER!
Müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler kocaam ediyor. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nu bu defa pop müziğin koca kadını Hande Yener’i ağırladı. Haziran ayında çıkardığı yeni albümü ile yaza damgasını vuran Yener, gene dillerden düşmeyecek bir şova imza attı.
Hakan Akkaya imzalı birbirinden iddialı 7 kostüm giyen Yener’in özellikle ikinci bölümün açılışında giydiği ve üzerinde 40 bin swarosvski taş bulunan kostümü göz kamaştırdı.Özel sahne şovları, hit şarkıları ve birbirinden iddialı kostümleriyle her vakit büyük ses getiren ünlü sanatçı, Harbiye Sahnesi’nde de bu geleneğini sürdürdü.Sahneye listeleri alt üst eden “Mor” şarkısı ile çıkan Yener’e sahnede “Kısmetse Olur” yarışmasının en sevilen isimlerinden ve şarkının klibinde de yer meydan yapıt West de dansıyla eşlik etti.
Hande Yener konserinde 15 Temmuz darbe girişimini de protesto etti. Yener’in Türk bayrağı eşliğinde
7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER! 7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER!
“Memleketim” şarkısını seslendirdiği sırada Harbiye’yi hınca hınç dolduran müzikseverlerin ellerinde Türk bayrakları ile hep bir ağızdan sanatçıya eşlik etti.

Yener, son albümünde sözü ve müziği Murat Dalkılıç’a ilişkin olan “Görev” adlı şarkısıyı söylemeden önce Dalkılıç’ı sahneye çağrı etti ve şarkıyı beraber seslendiren 2'li Harbiye’de dinleyicilerine güzel bir sürpriz yaptı.

7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER! 7 KOSTÜMLÜ HANDE YENER!
Konserin bir diğer sürprizi ise Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu oldu. Yener’in son albümünde yer meydan “Biri Kaybediyor” adlı şarkıda anasına eşlik eden Çağın Kulaçoğlu, Harbiye sahnesinde de aynı şarkıda dj kabininde anasına eşlik etti.

15 temmuz Çağın Kulaçoğlu Cemil Topuzlu darbe Hakan Akkaya Hande Yener konser manşet Müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler 2016-08-10
loading...

Yorumunuzu Bırakın