5 Adımda ING Bank Teknokredi Nasıl Kullanılır?

5 Adımda ING Bank Teknokredi Nasıl Kullanılır?5 Adımda ING Bank Teknokredi Nasıl Kullanılır?
ING Bank Teknokredi

ING Bank ve Teknosa işbirliği ile verilen Teknokredi yüzünden Teknosa mağazalarından kredi masrafsız ve komisyonsuz alışveriş yapılabiliyor.

Bu yazımda Teknokredi hakkında aklınıza takılabilecek derhal her mevzuda bilgi vereceğim.

Teknokredi nedir?

Teknokredi’nin bir çeşit ihtiyaç kredisi olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru ING Bank üzerinden gerçekleştiriliyor ve Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişlerde kullana bileceğiniz 750 YYYTL’den 15.000 YYYTL’ye kadar masrafsız kredi veriliyor. Kredi başvurunuzu Teknosa mağazalarından gerçekleştirebiliyorsunuz alt satırda başvuru işlemlerine ilişkin verilere yer vereceğim.

fakat en çok merak edilen soruların başında şu geliyor: “Teknokredi başvuruları nasıl değerlendiriliyor?” bu soruya açıklık getirmek istiyorum. Teknokredi, ihtiyaç kredisi olduğundan dolayı başvurular standart kredi başvuru prosedürlerine göre değerlendiriliyor. Bu da söylemek oluyor ki, kredi not performansı müspet olmayan bir birey bu krediden yararlana maz ve reddedilme hali ne yazık ki söz konusu.

5 kolay Adımda Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknokredi kullana bilmek için izlenmesi gereken 5 kolay adım mevcut Bu adımlara bakalım.

1. para yaşlı Alın

Teknokredi’yi kullanmaya karar verdiğinizde herhangi bir Teknosa mağazasından para yaşlı temin edin. Teknokredi kullanmak istediğinizi belirttiğiniz vakit Teknosa size bu ihtiyarı veriyor.

2 ileti Gönderin

para yaşlı teminini yaptıktan sonra, bu ihtiyar üzerinde yazan başvuru kodunu aralarında boşluklar bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı ve başvuru kodunu yazarak 2229’a kısa ileti gönderin.

3. Kimliğinizi Doğrulatın

Yukarıdaki ilk 2 adımı tamamladığınızda cep telefonunuza tasdik kodu ati Teknosa mağazalarının içinde bulunan ING Bank Hizmet Noktası’nda başvuru tasdik koduyla beraber kimlik bilgilerinizi doğrulatın ve sözleşmeyi imzalayın.

4. Krediniz Hazır!

Şu ana kadar yaptığınız tüm işlemlerle artık krediniz kullanıma hazır. Teknosa mağazalarından yapacağınız 750 YYYTL ve 15.000 YYYTL’ye kadar olan tüm alışverişlerinizi anında ödeyebilirsiniz.

5. para yaşlı ve arka Ödeme

Diyelim ki, 5000 YYYTL kredi kullanımı yaptınız, aldığınız ürünlerin yekûn tutarı 4500 YYYTL oldu. arka kalan 500 YYYTL’yi aldığınız para yaşlı ile ING Bank ATM’lerinden çekebileceğiniz gibi yeniden para yaşlı aracılığıyla Teknosa dışındaki mağazalarda da alışveriş için kullana biliyorsunuz. Bu da oldukça sık sorulan sorular arasında olduğundan cevaplamak istedim.

Kullandığınız Teknokredi arka ödemelerini başka bir deyişle kredi taksitlerinizi ING Bank şubelerinden, ING Bank web şubesinden ve ATM’lerinden para yaşlı ile yapabiliyorsunuz.

Tüm bu süreç boyunca Teknosa mağazalarında personel desteği alabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın