2016 MUHAFAZAKAR GİYİM TRENDİ

2016 MUHAFAZAKAR GİYİM TRENDİ 2016 MUHAFAZAKAR GİYİM TRENDİ
Modern muhafazakar giyim yöntemını benimseyen kadınların, kendi stillerine uygun binlerce seçeneği bir arada bulabildiği online alışveriş sitesi Modanisa 2016 kış dönemi trendlerini paylaştı.

Modanisa editörlerine göre, 2016’nın en gözde trendleri şöyle sırmeydan ıyor:

Ekose Devrimi

Bu dönem oldukça renkli, oldukça desenli! Bu desenlerden en dikkat çekenlerinden birisi de İskoç klanlarının tradisyonel kült modellerinden ilham meydan ve bir dönem punk modasının simgesine dönüşen ekose. 90’lı yıllarda ünlü tasarımcı Vivienne Westwood yüzünden hayatımızdaki yerini sağlamlaştıran ekose, sıcak renkleri ve uygar formlarıyla 2016 kışına da ayrı bir yöntem katacak.

Püsküller

Özgür ruhlu kadınların tercihi olan püsküller, dönemin en hareketli trendi olarak göze çarpıyor. Püskül detaylar kol altlarından etek uçlarına, çizmelerden çantalara dek her noktada karşımıza çıkıyor.

Karakteristik Keçe

Sıcak dokusuyla çok üşüyenlerin değişmez tercihi olan keçe parçalar, podyumlara bu dönem damga vuruyor. Eldiven, kaban ve yeleklerden sonra ayakkabılara da sıcaklık katan bu trend, farklı stillerle de kolaylıkla kombinlenebiliyor.

Başrolde Gri

Uzun vakit boyunca art plana atılan gri, bu dönem hak ettiği değeri buluyor ve renk skalasında başroldeki yerini alıyor! Her tonuyla bütün renklere kusursuz ahenk sağlayan gri, şimdiden kara rengin tahtını sallamaya namzet

2016 alıveriş giyim manşet modanisa muhafazakar online yöntem trend 2016-01-20
loading...

Yorumunuzu Bırakın